L.Stadt

koncert

Zespół L.Stadt – autorzy jednej z najlepszych polskich płyt ubiegłego roku – “L.Story”, z której materiał w całości zaprezentują podczas koncertu na #filmoffo.

Krzysztof Szlęzak

spotkanie

fotoGraf, VloGer – jeździ po świecie i zaGląda w różne, często niebezpieczne rejony, by uwiecznić je na swoich fotoGrafiach. fotoGrafował m.in. walki bokserskie karłów na filipinach, życie na ulicach w Hong Kongu, czy walki kogutów. Jak sam mówi – nie ma dobrej fotoGrafii bez ludzi. Człowiek kto najbardziej wdzięczny obiekt. W dobie fotografii cyfrowej zdjęcia może robić każdy, a z ich jakością bywa różnie. Jednak, gdyby tak nie było, sam nie sięgnąłbym pewnie po aparat. A dobre zdjęcie obroni się samo.

Majlo

koncert

pod tym pseudonimem kryje się Maciej Milewski – producent, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista z Gdańska. w wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej, jednak instrument ten porzucił dla gitary. klasyka przegrała z jazzem, co zaowocowało studiami na akademii muzycznej w Gdańsku, w klasie gitary jazzowej.

STREFA RETRO

prezentacja

Strefa RetroGrania czyli miejsce, w którym uczestnicy festiwalu odświeżą wspomnienia lub zasmakują po raz pierwszy klimatu starych gier komputerowych i arcadowych (m.in. Metal Slug i Tekken, Crash Kart Racing, Wipeout3 i Raystorm).

Filmoffo Plakiat Exhibition Vol. 2

wystawa

Druga edycja wystawy na 11. Festiwal Kina Offowego Filmoffo w Opolu Lubelskim to kolejna przygoda © Plakiatu z festiwalem. Zbiór wybranych plakatów filmowych powstałych w przeciągu dziewięciu lat trwania projektu. Przegląd technik plastycznych i znanych ze srebrnego ekranu tytułów filmowych autorskim okiem.

23 – 24 lutego 2018

Opole Lubelskie